20 Yıl
Tecrübe

Neden bizi seçmelisiniz?

ETS Teknik Servis Her markanın özel servisi olarak hizmet vermekteyiz.

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • Hızlı Ve Güvenilir Servis
  • Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları
  • Geniş Yedek Parça Stoğu
  • Kapıda Ödeme Seçeneği

ETS kombi,klima,kazan servisi olarak uzman ve profesyonel kadromuzla uzun yıllardır İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız her marka kombilerinizin klima ve kazanlarınızın bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Değişen ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır.

ETS Kombi,klima,kazan teknik servisi ve bakımı için bizleri tercih edebilirsiniz.


Neden ETS Özel Servisi ?

Her marka kombi,klima,kazan, ve doğal gazlı hermetik şofbenlere teknik servis hizmeti veren ETS Özel Servisi olarak özel servisin kalite ve avantajlarını sizlere sunuyoruz.

Yetkili Servis değiliz. Bilhassa Yetkili Servis talebi olan klima,kazan,Kombi hermetik şofben kullanıcılarına ilgili Yetkili Servis numarası tarafımızdan verilir.

Yani kombi,kazan,klima ve hermetik şofben kullanan kişilere bizim Özel Servis olduğumuz vurgusu yapılarak Yetkili Servisi talebi olanlara açıkça Yetkili Servis telefon numarası bilgi olarak verilir.


ETS Kombi Klima Servisi

ETS kombi,klima,kazan servisi olarak uzun yıllardır İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerinde faaliyet göstermekteyiz.

Her marka kombilerinizin,klima ve kazanlarınızın bakımı için 7/24 bizlere ulaşabilir, tecrübeli personellerimizle garantili bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ayrıca evlerinizde bulunan armatür (batarya,musluk) rezervuar bilhassa gömme rezervuar hizmetimiz den yararlanabilir değişim taleb edebilirseniz.

Ücretsiz fiyat teklifi alın

Servis çağrısı talep etmek için lütfen formu doldurunuz

Evinizin, sizin ve sevdiklerinizin konforu, can ve mal güvenliğiyle birlikte cihaz bütünlüğünün bozulmaması için ETS kombi klima servisinden hizmet alınmasını tavsiye ederiz. Cihazınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması açısından 7/24 hizmetinizdeyiz.